Queen-Bean-logotipas
Kavos automobilis Jūsų šventėms!
Atvykstame į bet kurį Lietuvos kampelį.
Lankstumas ir prisitaikymas prie klientų - tai mūsų ateitis!


Apie mus

Queen-Bean-logotipas

Mes esame Queen Bean​ !

Šiuo metu turime kavos automobilius, kuriuose gaminame kavą ir kitus karštus gėrimus. Vykstame į įvairaus pobūdžio renginius: muges, festivalius, įvairiausius sporto renginius, įmonių organizuojamus renginius,gimtadienius,krikštynas ir visur kitur, kur nori mūsų klientai.

Kas yra kavos automobilis? Tai mobili kavinė, kuri atvažiuoja ten, kur norite. Tai mažame automobilyje sumontuota profesionali kavos,arbatos ir kt. darymo įranga. Čia galite rasti tai ką randate kavinėse ir dar daugiau. Nuo šaltų kavų iki pieno kokteilių. Visada stengiamės savo klientams pasiūlyti geriau, nei galim ir prisidėti prie jų. Darome papildomas reklamas,teikiame prizus sporto,ar kitų renginių metu. Bendraujame su įmonėmis, organizatoriais ,jiems pateikiame savo idėjas, pagalbą prisidedant prie jų organizuojamų renginių. Ir visa tai darome tik dėl jūsų ,nes svarbiausia yra klientas ir padaryti taip, kad jis būtų patenkintas visomis išgalėmis.

Mūsų išskirtinumas

Pirmoje vietoje, mes visada šiltai bendraujame su žmonėmis. Nuolatos augame ir mokomės iš padarytų klaidų. Diegiame pačias naujausias naujoves. Tiesiogiai bendraujame su savo klientais,darome viską,kad jie būtų patenkinti ir laimingi. Darome staigmenas,dovanas,prizus ir viską kas visus pamalonintų.

Mūsų misija

Suteikti žmonėms malonias emocijas, geriausias įmanomas kainas. Prisidėti prie sukeltų šypsenų jūsų veiduose. Skatinti bendravimą prie kavos puodelio.

Mūsų vertybės

Norime suteikti žmonėms malonias emocijas besimėgaujant mūsų pagamintais gėrimais ar kavomis. Mums labai malonu stebėti,kaip žmonės bendrauja prie kavos puodelio. Manome ,kad kava skatina bendravimą. Todėl norime suteikti geriausias emocijas savo klientams. Juk visi norime jaustis laimingais.

Mūsų moto

Lankstumas ir prisitaikymas prie klientų- mūsų ateitis!

Mūsų tikslai

Norime užimti didžiausią rinkos dalį Lietuvoje tarp kavos gamintojų. Steigti kavines, tiek stacionarias, tiek ir mobilias.